Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy jó ötlet?

Szerintetek ez egy jó ötlet?

Figyelt kérdés
Holnap reggel 11-től lesz vizsgám, szerintetek jó ötlet lenne ha reggel 8-tól ismételném át az egész anyagot? Ma egész nap tanultam reggel óta és már nincs energiám illetve agyam még egy 2 órás ismétléshez.. :S Csinált már ilyet valaki?
2018. jún. 5. 17:42
 1/2 Marko polo ***** válasza:
Hát, nekem egyik tanárom mondta, hogy jobban megéri aznap átismételni kipihenten mint nem pihenni és fáradtan tanulni. Szóval ha nyugalomban meg tudod tanulni, úgy, hogy alszol eleget, és ma már nem megy, szerintem megér egy próbálkozást.
2018. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtanultam mindent, kialszom magam és holnap reggel átnézem az egészet az elejétől a végéig, ez a terv. :D
2018. jún. 5. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!