Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy számtalan kérdés van már itt ebben a témában,de sehol sem lettem okosabb.Jövő héten kéne beadni a fakultációs jelentkezést de fogalmam sincs hogy mit jelöljek meg.Ahoz ugye tudnom kellene hogy mi szeretnék lenni.Valami olyasvalaki aki tényleg hasznos .Szorgalmas vagyok és az emberek fontosak számomra.Ezért rendőr szerettem volna lenni szinte egész életemben de egészségügyi okok miatt nem lehetséges.Osztályt válottam és most általánoson vagyok ,arra gondoltam hátha megfog valamelyik tantárgy de nem .A magyart nagyon szeretem de azzal nem megyek sokra.Ráadásul a jegyeim sem túl fényesek.Valami okj-s képzésre gondoltam vagy nem tudom .Bármi ötlet vagy javaslat?Nagy szükségem lenne rá.

2018. máj. 26. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
gyár
2018. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha nagy leszel, legyél felnőtt.

Minden tekintetben...

2018. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét, hogy milyen szakokra tudnál jelentkezni, olvasd el, hogy mit írnak róla, hogy mennyire keresett szakmák stb, és ha valamelyik megfog az alapján válassz fakultációt. Ha ez nem működik, akkor tölts ki online teszteket stb
2018. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy ne hagyd magad hergelni se otthon, se az iskolában. Semmi fontos nem múlik azon, hogy milyen faktot választasz. Nem ez dönti el, hogy mi lesz belőled. Írd be azt, amit szívesen tanulnál több órában hetente.
2018. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. máj. 27. 08:50
 6/6 anonim válasza:

Találtam a minap egy pályaválasztási tesztet - na nem azt mondom, hogy ez a legrészletesebb, legkomplexebb teszt, de nekem tetszett. Szerintem indulásnak jó, hogy meglásd, milyen irányba érdemes menned...


[link]

2018. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!