Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Corvinus GTK és az...

Milyen a Corvinus GTK és az Elte BTK gólyatábora?

Figyelt kérdés
Még nem tudom hova vesznek fel, de valószínű az egyikre. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, kinek mennyire tetszett, mennyire szivatós, ivós.. kicsit introvertlált vagyok így félek egy pöppet a dologtól, de semmiképp sem akarom kihagyni

2018. jún. 7. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Na látod ez engem is érdekelne... Én Corvinus GTK-ra megyek nagy valószínűséggel és a gólyatábortól parázok leginkább. Nem sok mindent találni róla a neten, az ilyen kérdésekre nem nagyon jönnek a válaszok sajnos. Én annyit szűrtem le, hogy természetesen pia minden mennyiségben, a feladatok meg évente változóak, van aki azt mondja semmi extra, más szerint meg nagyon durva. Hogy idén mi lesz, ki tudja :-) De egyébként azt olvastam több helyen is, hogy mióta volt az a gólyatáboros botrány, pár éve, azóta azért jobban odafigyelnek a szervezőkre, vannak ellenőrzések stb. Amúgy meg gondolj arra hogy semmi nem kötelező, azt csinálod amihez kedven van, aztán ha nagyon elszakad a cérna, fogod a táskádat, felülsz a vonatra és már ott sem vagy, nem fognak bezárni.

Bárhogy is lesz, egy kalappal a szóbelire, gyűljenek azok a pontok, aztán még az is lehet, hogy találkozunk :-D

2018. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én tavaly voltam Corvinus GTK gólyatáborban, és nagyon jól éreztem magam, szerintem se hagyd ki.

Egyrészt, ahogy az előző válaszoló is írta, bármikor hazamehetsz, nálunk is előfordult hogy valaki a csoportból előbb hazament, senki se tart vissza vagy "néz ki" ezért, ahogy azért sem, ha valamiben nem akarsz részt venni,vagy rottyra inni magad.

Másrészt, a feladatok többnyire élvezetesek/viccesek voltak, figyeltek rá a csoportvezetők hogy ne csak baromkodás legyen, hanem tényleg megismerjük egymást közben, sok csapatépítő jellegű program volt. Ügyességi, beszélgetős, ismerkedős feladatok voltak, volt ivós is persze, de semmiben se kötelező részt venni, és semmit se éreztem túl durvának. Kb 20-25 fős csoportokba voltunk beosztva, a miénk, és amennyire a tudom, a többi csoport is jó kis társasággá szerveződött a GT alatt, később az egyetemen is összetartottunk. Annak is megéri szerintem aki visszahúzódó típus, figyelt rá mindenki hogy senki ne maradjon egyedül, vagy érezze magát kirekesztve. Legalábbis én ezt tapasztaltam, én is inkább introvertált vagyok, mégis feloldódtam a kezdeti izgatottság ellenére is.

Összességében szerintem mindenképp megéri elmenni, jó élmény volt, és jó érzés hogy szeptemberben nem csupa idegen közé kell menned, így is elég idegen volt maga az egyetemi környezet. Remélem segítettem. :)

2018. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!