Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem túlzás egy 10...

Szerintetek nem túlzás egy 10 pontos emelkedés a vidéki általános orvosi szakokon?

Figyelt kérdés
Mindenki írja itt, hogy 418-420 pont várható vidéken, mert könnyű volt az érettségi. Én max. egy 5-6 pontos emelkedésre számítok. Szerintetek?

2016. máj. 19. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Én nem értem miért kell minden évben bohóckodni ezzel a kalkulációval, biztosat soha nem fog se neked, se senki másnak senki sem mondani. Mert ha én most azt mondom, hogy sztem 5 pontot fog emelkedni, mire te jól megnyugszol, hogy akkor bekerülsz, aztán jól pofára esel, mert 15 pontot emelkedik és pont lecsúszol, akkor mi van? Azért írom ezt le, mert én 2013-ban felvételiztem, hasonlóan megoszlottak a vélemények a ponthatárt illetően, de csökkenésre, pláne ilyen mértékűre senki nem számított. Kémia tanárom olyan meggyőződéssel mondta, hogy egy 10 pontot biztosan emelkedik majd, hogy én már egészen le is tettem a felvételimről... Aztán mi lett! Hagyjad ezt a kalkulálást, mert felesleges az egész.
2016. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen egyetértek az előző hozzászólóval. Spekulálni értelmetlen. Minden évben ez megy,hogy ennyit meg annyit fognak emelkedni a pontok,de ezt senki nem tudhatja előre. Ráadásul még a szóbeli előttünk van és ott mindenkinek ugyanolyan esélye van jó vagy rossz pontszámot elérni. Illetve sokan még a pontos írásbeli eredményüket sem tudják,mert a betekintés csak május 31.-én lesz,addig meg csak találgatni lehet hogy mennyi pontot szedtél össze.
2016. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!