Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedves Mindenki! Van egy...

Shadow245 kérdése:

Kedves Mindenki! Van egy szakmám (okj) és gondoltam ha már a második ingyenes és ráépül (okj) akkor elvégzem. Mindenki válaszát szívesen veszem aki tud segíteni! Oktatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tehát,esti képzésként ment a 2. támogatott szakma. Bejártam, elvégeztem, bizonyítványom megvan...csak vizsgázni nem mentem el mert nem éreztem, hogy annyit tudnék belőle. Azt mondták nekem semmit sem kell visszafizetni(nincs tanulmányi szerződés stb,) viszont egy éven belül elmehetek vizsgázni belőle ha szeretnék. Ha nem akkor sincsen semmi gond! EZ IGAZ???? 2éves gyakorlat kell még hozzá,nekem nincs ilyenem. Azt mondták nem járnak utána.... IGAZ MINDEZ? Kérlek segítsetek! Tanárok válaszát is várom!


Köszönöm!



#tanulás #oktatás #vizsga #jövő #képzés #második szakma #bizonyítvány van #fizetnem kell-e #2 éves gyakorlat
2018. jún. 9. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Az az (egyik baj) az OKJ-kkel, hogy nagyon eltér az egyes képzési helyek színvonala, a képzési helyek persze harcolnak egymással, és nincs hatékony felső kontroll.

Tehát akármit mondtak neked, az nem biztos, hogy egy másik képzési helyen igaz lesz (vagy akár ugyanott egy fél év múlva).

Nagy hiba volt nem elmenni vizsgázni! Minél hamarabb vizsgázz le!

2018. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ha nem fejezem be akkor lesz vele gondom az életben??


Mindenképp elmennék jövőre!!

2018. jún. 9. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy te elmennék jövőre, de az is lehet, hogy akkor nem lesz már ez a képzés vagy akár a képzési hely sem! Más suliban meg talán mások lesznek a követelmények, vagy akár már csak azért is meghúznak a vizsgán, mert a tanfolyamra nem hozzájuk jártál...
2018. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik suliba

jártál ?

2019. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, de melyik

szakma ?

2019. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de a kötelező

gyakorlat nélkül

nem is engednek vizsgára

2019. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert vizsgára

jelentkezni kell, de nem engednek,

ha nincs meg a gyakorlatod

2019. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!