Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon elfáradtam. Mit kell...

Nagyon elfáradtam. Mit kell ilyenkor csinalni? Nem tudok tullendulni.

Figyelt kérdés

Egyetemre jarok, szeretem nagyon a szakot, de ami konyvbol tanulhato es nem kotelezo ora, azon nem vagyok bent, mert dolgozom.

Lelkiismeretes vagyok

Es van egy “problemam”, ami miatt lassabban tudok haladni a tanulassal mint mas.

Folyamatosan csak a kotelesseg, a mokuskerek es nagyon faradt vagyok. Besokalltam azt hiszem.

A szervezetem szerintem az alvasba menekult, mert masfel napja csak alszok.


Nem tudom elmondani ezt a szaktarsaimmak mert ok sokkal lazabb eletet elnek mint en, nem tudnak megertemi mert nincs hozza elmenyuk.


Fogalmam sincs mit csinaljak.

Meg van harom vizsgam de vizsgaidoszakban is dolgozom valamennyit. Nem birom ugy erzem. Ketsegbe vagyok esve es nagyon sok nem is tudom, frusztracio van bennem


2018. jún. 10. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, de amennyit tudok magamra erőltetek, aztán lesz ami lesz. Azt hiszem mást te sem tehetsz :) Csak járjon a fejedben a célod, meg az, hogy minden tárgyat csak egyszer kell megcsinálni, és elfelejtheted.
2018. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pihenni kell, mert akkor jobban megy a tanulás is. Munkahelyen meg kérj szabadságot vizsgaidőszakra, vagy majd utólag ledolgozod amit most nem. Én így szoktam csinálni.
2018. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!