Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfáradtam, nem akarom tovább...

Elfáradtam, nem akarom tovább csinálni. Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Pár évig nyugtató függő voltam, de le akarom tenni, ezért elkezdtem csökkenteni, ahogy az orvos mondta. Az elvonási tünetektől állandóan szarul vagyok, és régóta. Emellett volt egy kisebb infarktusom, meg millió más egészségügyi probléma. Félrekezeltek, műhibák, stb. Nagyon régóta kitartok, de soha nem vagyok jól, vagy jön egy újabb betegség. Évek óta nem tudok dolgozni, normális életet élni. Egyszerűen elfáradtam a szenvedésben. Öngyilkos nem leszek, de szeretnék meghalni. Nem tippeket várok, és nem tini vagyok. Nem ilyen életet terveztem, és ez nem kell. Fogalmam sincs, hogy erre mit lehet mondani, vagy mit lehet vele kezdeni.

2018. febr. 16. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
50 évesen álltam neki magasnyomású oxigénnel kezelni magamat. Az eredmény fenomenális, 180 fokot fordult körülöttem minden. Most már tudom, hogy igen is van felhőtlen boldogság amit csak az oxigénhiányos agy nem képes észlelni.
2018. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy mit tennék a helyedben, mert el sem tudom képzelni, hogy min mész keresztül. Mondom ezt úgy, hogy egy hozzám nagyon közel álló ember van most hasonló helyzetben, mint te. Én annyit tudok tenni érte, hogy megpróbálok egyszerűen mellette lenni, ott lenni. Remélem, hogy neked is van valakid, akihez fordulhatsz.
2018. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

45-50 évesen én is tapasztaltam azt hogy különféle testi bajok jöttek elő. De ezt figyelmeztetésnek vettem, vagyis figyelmeztetés arra hogy olyan életet élek ami stresszes, túlhajszolt és ezért a testemnek nem marad ideje és energiája arra hogy regenerálódni tudjon. Ezért lazítottam. Például elkezdtem a megörökölt tanyaépületben önellátást tervezgetni, méhek, gyümölcsök, stb. És azt tapasztaltam hogy a csendben és nyugalomban a természetben a testemnek bőven van ideje és energiája regenerálódni, meg arra hogy a figyeljek arra hogy mi jó a testemnek. És kutya bajom azóta. Abban a tanyaépületben édesapám úgy érte el a 90 évet hogy bot nélkül ment és akkor még kaszált és kapált. Én meg "nagyokos" diplomásként a büdös városi levegőn akartam úgy élni a rohanásban. De már 45 éves koromban rádöbbentem hogy az úgy nem fog menni, csak úgy ahogy például apám is élt.

A kertje végén folyó húzódik végig, ami miatt sok a jótékony hatású negatív ion a levegőben. Ott van kedvem és felesleges erőm több km-t kocogni, míg a városi szmogban 400 métert is úgy cammogok. Tehát nem voltak buták a régi parasztbácsik az tuti, tudták mi a jó.


És az 1. válaszoló is jól rátapintott a lényegre. A városi levegőben megérezzük a kevesebb oxigént. A CO2 és más szennyeződés nem éltető.

2018. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben kell tabletta és beavatkozás , de a gyógyszerek szervetlen mérgek és 1 optimális hatást követ 4-5 rossz . Az egészség a táplálkozás életmód sport tudatos ön is világismeret alapja . A többi más csupán kényelem tudatlanság lustaság gyávaság ami a leépülést halált hozzá . Lásd tumor kezelés klinikai hatékonysága csekély 15% a túlélés aránya .
2018. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok (bár azért nem ennyire durván) és ugyanazt tervezem, amit a hármas hozzászóló: elköltözök a városból a vidéki házunkba. A családom szerint nem vagyok normális, de nem érdekel, mit mondanak. Utálok városban lakni, gyülölöm a zajt, a tömeget, a koszt stb. Emlékszem, mikor teljesen egyedül ott töltöttem egy egész nyarat, akkor nagyságrendekkel jobban éreztem magam, mint a városban. Szerintem ez többet fog érni bármilyen gyógyszernél :)
2018. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy érzek ahogy te. 11 éve kezelnek ilyen-olyan mentális bajokkal. Dolgozni én se tudok normálisan. Ha megtudják, hogy bajom van rögtön jön az 'elmebetegezés'. Sehol nem fogadnak el. A családom fél tőlem. Barátaim nincsenek. Egyszerűen kiüresedtem. Kiégtem. Már nem érdekel semmi és nem akarok küzdeni. Elegem van és fáradt vagyok. 31/N
2018. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5-ös válaszoló. Nem keresel véletlenül egy albérlőt? Én is már csak a falusi életben látom a kiutat.
2018. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobban szeretek egyedül lenni, kedves 7-es, úgyhogy nem, de ha keresnék is, valószínűleg nem innen a Gyk-ról tenném, ne haragudj! Mondjuk nekem olyan szempontból szerencsém van, hogy több rokonom is lakik a faluban, az egyikük szinte szomszéd lenne, tehát effektíve egyedül laknék a házban, de a közelben mégis lennének olyanok, akiket ismerek. Ráadásul mivel már régóta megvan ez a házunk, a közvetlen szomszédokkal is sikerült összeismerkedni és nincs velük különösebb bajom. Ideális hely lenne nekem, kevésbé kényelmes, mint a városban, de az életterem jóval nagyobb lenne és nekem ez az elsődleges szempont.
2018. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vidéken azért nem szoktak élni, mert nem tudja itt eltartani magát az ember.
2018. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj #5-ös. Megértelek. Csak gondoltam megkérdezem. Szeretnék én is vidékre költözni, csak egyedül nehéz elindulni.
2018. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!