Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
5 napja tanulok napi 4-5 órát vizsgára, nagyon sok mindent kell tanulnom és ma úgy döntöttem átismétlem az egészet, kb. 150 témakör, normálisan tanultam, átnéztem sokszor, stb., viszont úgy érzem hogy elfelejtettem mindent..mennyire normális ez az érzés? Még van 1 napom egyébként, amit ismétlésre hagyok.
2018. jún. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha így érzed akkor nem csak napi 4-5 órát kellett volna tanulni
2018. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már megtanultam mindent, és ebből az egész anyagból a félév során írtam egy négyest és egy ötöst, csak ugye nem egyszerre, viszont most az egészből kell írnom.
2018. jún. 11. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt, amúgy a 4-5 órán lehet egy kicsit még javítani.


A végére már annyira ki voltam merűlve, hogy már szinte fizikai fájdalmat, unalmat és fáradtságot éreztem amikor vissza akartam mondani egy tételt és egyátalán nem ment.


Majd vizsgán tökéletesen mindent vissza mondtam.


Ez többször megesett már és a végén mindig vissza tudtam mondani a vizsga helyzetben, szóval ne aggódj.

2018. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma déltől tanultam fél hatig és hatkor kezdtem el ismételni, még mindig csinálom de úgy érzem magam mint egy élőhalott kb. :D
2018. jún. 11. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja hát így teljes más a helyzet. Azt hittem csak 5 napja kezdted. Ne parázd túl a dolgot és pihenj rá a vizsgára
2018. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!