Más is így van vele?

Figyelt kérdés

Nagy valószinűséggel felvesznek az egyetemre, arra a szakra ahova menni szerettem volna.

Viszont néha rám tör az aggódás, hogy fogok-e tudni barátokat találni (kicsit nehezebben tudok barátkozni, de a szakra kb 10 emberr vesznek fel), nem-e lesz honvágyam és egyáltalan, hogy fogok bírni az egészet.

Kicsit most jutott el a tudatomig, hogy igen egy szinten magamra leszek hagyatva, fel kell majd nőnöm.

Más is érzett így? :(


2018. jún. 12. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen, és mindenki túlélte. Valahogyan csak lesz, olyan nincs, hogy sehogyan se van. :)
2018. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit én is aggódom az ismerkedés miatt, de inkább várom (nagyon), és bízom benne, hogy jó lesz.
2018. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remélem lesz valahogy :) eddig én is vártam de mostanában egyre gyakrabban jön rám ez az érzés és olyan rossz :(


Második. Hova jelentkeztél?:)

2018. jún. 12. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, en is aggodom emiatt picit:/ Lesznek e barataim ott stb, mi lesz velem..
2018. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ELTE magyar.

Te? Gondolom, nem ugyanoda, mert ott nem 10 embert vesznek fel. :)

2018. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!