Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kevesebb, mint egy hét alatt...

Kevesebb, mint egy hét alatt fel lehet készülni a szóbelire?

Figyelt kérdés

Szóval nem tanultam, hagytam, hogy a depresszió maga alá gyűrjön. Van még számomra esély, hogy ne bukjak meg?

Angolból emelteztem, mert az nagyon jól megy, így az már megvan. Csak a magyar, töri és infó maradt, ami 18-án lesz.



2018. jún. 12. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

En szo szerint ugyanez, tantargyak is stimm, csak nekem 20.-an lesz a szobeli.

En ma tanultam meg a 20 nyelvtan es 20 info tetelt (feluletesen)

A torit atolvastam parszor hogy forrasokbol es atlaszbol meglegyen.

Irodalmam meg 99% lett az irasbeli, igy holnap kezdem el szo szerint magolni a versek elemzeset stb napi 5 tetel legalabb.


Kelj fel 8-9 korul. Igyal meg egy pohar hideg vizet, tornazz, ugralj, mosakodj meg, reggelizz, moss fogat, es csendes nyugodt helyen kezdj el tanulni.

En 1 orat tanultam, utana 30p szunet es ismetles, amikor faradtam akkor 1 ora szunet. Infoval kezdtem, aztan ahogy jott a delutan belelendultem. A rovidebb/kedvencebb tetelekkel kezd :)

Ha dekoncentralt vagy pihenj.

Tudom milyen a depi, en mozdulni se tudtam a letargiatol es stressztol a ballagas ota... most hogy mar muszaj, eroltetem meg magam.

2018. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly 4 nap alatt készültem fel töri, irodalom, nyelvtan és angol célnyelvi civilizációból.


Annyira nagy kínszenvedés volt a kb napi 14 órás tanulás, hogy a végén már teljesen mindegy volt milyen jegyet kapcsok csak legyen vége a szenvedésnek.


Persze mindenből magyar és ckból 90% fölött feleltem a töri meg olyan 70-80 között volt.

2018. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, simán fel lehet.

Én annak idején másfél nap alatt tanultam meg az irodalom, egy nap alatt a nyelvtan, 2 nap alatt a biológia (kidolgozással együtt) és fél nap alatt a szakmai érettségi tételeit. Bár ez utóbbit csak nagyon felületesen sikerült, de szerencsém volt, jó tételt húztam és az elvárások sem voltak túl magasak a tanár részéről. Emelt törire és angolra nem készültem külön.

A végeredmény az lett, hogy az angolt leszámítva az összes szóbelim 100%-os lett.

2018. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ti nagyon pro-k vagytok. Mit esztek reggelente?

Amúgy kb. ugyanez a helyzet velem is, törit tanulgattam kb. egy hónapig, mert a négy év alatt normális tanár nélkül nulla tudásom volt (van) belőle. Nem lett eredménye, és az igazán fontos tantárgyakra meg nem maradt időm. Sőt tételeim sincsenek meg nagyrészt, szóval nem tudom, hogy most én fogom megcsinálni az érettségit vagy ő engem.:) Sok sikert neked azért!

2018. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!