Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esély, hogy idén a pótfelv...

Van esély, hogy idén a pótfelvételin lehessen jelentkezni az PPKE (levelező) jogra?

Figyelt kérdés

Az önköltséges, nappali képzés ponthatárát valószínűleg nem fogom elérni, így arra gondoltam hogy kitörölném a Politikatudományokat a Pázmányon, és pótfelvételin megpróbálnám a levelezős jogot.


Szerintetek mit tegyek?



2018. jún. 13. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbáld meg! A felvin megtalálhatóak a korábbi évek pótfelvételis ponthatárai, úgyhogy erősen valószínű, hogy idén is lehet majd rá jelentkezni augusztusban.
2018. jún. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Joggal is kitörölheted kb nehezeben elvégezhető büfé kb, ha nincs csaladtak/barát, akkor csak gürcölés 150ért közigazgatásban, vagy lehetsz a 45 milliomodik ügyvéd Magyaroroszágon.
2018. jún. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
-kb, *nehezebben, bocsánat telefonról irtam ,amúgy elvileg lehet jelentkezni(eddig úgy volt)szóval akadálya nincs,én a helyedben , ha humános lennék tuti valami ritka nyelvszakot végeznék,nem csak magolni kell végig ,éa tobbre is lehet vele menni szerintem
2018. jún. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!