Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi tapasztalato...

Szóbeli érettségi tapasztalatok? Féljek, ha nem tanultam semmit?

Figyelt kérdés
Illetve tanulgattam pár tételt még a múlt hónapban, de már elfelejtettem mind :/

2018. jún. 15. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha itt posztolsz erről, akkor feltételezhetjük, hogy igen alacsony értelmi képességekkel és önállósággal rendelkezel, szóval a válasz igen.
2018. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tanulsz semmit, van okod félni. Annyira ne legyél lusta, hogy el sem olvasod őket egyszer sem.
2018. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, mi a cél. Megbukni állítólag elég nehéz.. :D Én is most fogok szóbelizni, hajrá!
2018. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, én is úgy mentem el, hogy a törin kívül semmit sem olvasgattam.. Jó, a nyelvtan tételeknek még nekiálltam, de aztán félre is dobtam, mondván ez tanulhatatlan kategória. :D Ha jó tételt húzol, akkor simán megvan, de amúgy meg ilyenkor elég rendesek a tanárok, úgyhogy nem kell aggódni.
2018. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves elso ertelmifogyatekos kommentelo! Inkabb neked van gyenge kepesseged,Talan azert irta ki mert fel es tobb biztatas akar esetleg ahogy az oldal irja KERDEST tett fel es erdeklodik...En eleg lusta diak voltam 4 evig de meg is atmentem mindenbol,erettsegin is sott kerek 60 tetelt hagytam az utolso napokra es kepzeld el sikerult :) Relativ dolog ki hogy eli meg te meg kerdezo ne aggodj ha en 0 tanulassal illetve ha az embernek van jozan paraszti esze atmegy :) Sott te sikeresebb leszel hisz sokat tanulsz :)
2018. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont egy hete lett vége az érettséginek :D Viszonylag jól sikerült, két 5-ös, egy 3-as, két 2-es.
2018. jún. 26. 00:29
 7/7 anonim ***** válasza:
grat:)
2018. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!