Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbelire két nap alatt hogy...

Szóbelire két nap alatt hogy lehet felkészülni?

Figyelt kérdés
Ti mennyit tanultatok szóbelire? Nem számít nagyon sehova, de azért mindenképp szeretnék rá tanulni valamennyit. Szerintetek ha holnap reggel elkezdem az elég lesz? Vagy már most üljek neki?

2018. jún. 15. 20:23
 1/8 anonim válasza:
80%

Úgy lehet felkészülni 2 nap alatt,hogy csak a lényegeket jegyzed meg. Én csütörtök óta olvasgatom,de kb.hiába.

Kezd el most,olvasgasd át hogy legyen fogalmad róla és a hétvégén a lényegeket,de terheld magad fölöslegesen részletekkel,ha látják,hogy tanultál,tudsz valamit akkor jó'van

2018. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor te sokkal szorgalmasabb vagy. Sok sikert kívánok ! :)
2018. jún. 15. 20:28
 3/8 anonim válasza:
76%

Dehogy,utálom az egészet és lusta is vagyok :D Csak kicsit még is fostam,hogy azért ne legyen kínos a szitu

Neked is hajrá

2018. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
93%
Jajj most látom elírtam magam,azt akartam írni,hogy ne terheld magad
2018. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha jó az agyad, simán be tudod magolni a lényeget 2 nap tanulással is. Én egyetemi vizsgáimra szoktam annyit tanulni és tök jó jegyekkel megyek át :D
2018. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Halisten nekem meg hetfohoz egy hetem van tanulni, de en is fosok hidd el. Inkabb a szakmai targyam az ami egyszeruen sehogy nem megy a fejembe hiaba foglalkozok vele sokat. Igazabol, en ugy vagyok vele hogy torit magyart egy olvasas utan ertem es tudok rola beszelni, az angolt hal isten nem kell tanulnom, vagyis ha ugy vesszuk mindennap tanulom mivel van hogy a torit is angolul olvasom ha nem talalok eleg infot magyarul rola. Mindenesetre sok sikert neked is es hajra, ha a tanarok latjak hogy nagyjabol kepben vagy a dologgal tehat ha torinel kihuzod a kiegyezest es mar el tudod helyezni idoben es terben, akkor szerintem nem lesz gond.
2018. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Infóból kb. 110 oldalt 2 nap alatt megtudtam tanulni, hajrá :). Igyekezz a lényeget megtanulni, aztán a lényegre építkezve amennyi mellékdolgot tudsz, memorizálj!
2018. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az emelt kémia szóbeli előtt lévő 3 nap mind a min. 500 oldalt újra átismételtem nap mint nap. Úgyhogy ha nagyon akarja az ember, csinál egy elég szigorú, de követhető napirendet, akkor simán megtanulhatsz egy csomó mindent. A középszintű szóbelin meg hát ugye van tételsor, nem az a na tudjál mindent kategória. Őszintén szólva a törin kívül én semmit nem olvasgattam anno, mégis max. pont lett kb. mindegyik (bár szerintem azt a ha jól rémélik 48 pontos magyar feleletem összekeverték valakivel :DDD). Illetőleg amire én még nagyon ügyelek, az a tételhúzás, eddig mindig mázlim volt, mert mindig hiszek benne, hogy jót fogok húzni, és voala, eddig 6/6 alkalommal bejött. :D Na meg nem kell félni a középszintűektől, nagyon jó fejek a tanárok, nem is igazán van vizsga jellege az egésznek. :)
2018. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!