Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb.15. 000 Ft értékben vettem...

Kb.15. 000 Ft értékben vettem ajándékot a konzulensemnek, ez baj?

Figyelt kérdés
Azt hittem, ilyesmi árkategóriában illik gondolkodni, de ma beszéltem a csoporttársaimmal és mindenki sokkal olcsóbban vett. Igazából egy jó minőségű italt vettem, plusz ajándéktáskát, de nem akarom, hogy megnézze az árát és ciki legyen neki. Mi legyen? Inkább oda se adjam, vegyek valami olcsóbbat?
2018. jún. 15. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Add nekem :D
2018. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan add oda.
2018. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is add oda ,ennyit szántál rá én odaadnám,nem kell ezt másnak tudnia ,ha meg megnézi örüljön🤣
2018. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már nem is értem, hogy vihettem ennyire túlzásba... Ha odaadom, nem fogja magát kellemetlenül érezni? Félek, hogy hülyének fog nézni.
2018. jún. 16. 00:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 ezret költöttem rá
2018. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Hát most már add oda. Mondjuk én teljesen furcsán néztem még BSc-n az egyik szaktársamra, hogy egyáltalán vett ajándékot a konzulensének. Én BSc-n és MSc-n se vettem. Ez a munkájának a része.

De ne menjen pocsékba, te ennyit szántál erre, ne érezd magad kellemetlenül.

2018. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

40 ezret?? :D Ehhez képest máris silány az ajándékom. :D


Nálunk ez szokás, mindenki ad/adott valamit a témavezetőjének. Csak a legtöbb embernél 5000Ft körül volt a lélektani határ. :D

2018. jún. 16. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!