Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire érdemes 1 nappal...

Érettségire érdemes 1 nappal előtte tanulni?

Figyelt kérdés

Szóbelim lesz holnap

Tanultam évközben azért,de nem igazán foglalkoztam a tételekkel( mindenből kb a felét néztem meg)


Nincsen igazán kedvem foglalkozni vele már, lenne értelme olvasgatnom még?


2018. jún. 17. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nyugodtan olvasgathatsz még, csak ne akarj már semmit görcsösen megjegyezni vagy magadba tuszkolni, mert az inkább tényleg árt, mint használ. Ha olvasgatni sincs kedved, akkor nézz oktatóvideókat! :)
2018. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Igazából már nem oszt nem szoroz, persze ha olvasgatod marad meg valami és könnyebb lesz, de ne várj sokat.
2018. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes lenne.

Nekem pl. az emelt matekom egy nappal volt az emelt törim után s emiatt semmi időm nem volt készülnöm rá, csak a törim után néztem át a tételeket.

Másnap bementem, kihúztam egyet, s lefeleltem max pontra. (Persze azt is tegyük hozzá, hogy odafigyeltem az előtte lévő 12 évben, volt egy alaptudásom. A tételek viszont segítettek abban, hogy mikre térjek ki, miket érdemes elmondanom, gyorsan átismételnem.)

2018. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a tapasztalat az hogy teljesen felesleges volt, nem néztem át mindegyik tételt

Törim 50pontból 45

egyszer már megtanultam és ment ismétlés nélkül a tanárunk ráadásul meg nem is az a fajta aki ne követelne a diákoktól


Tehát aki utólag olvassa vonja le a tanulságot

2018. jún. 18. 21:24
 5/5 A kérdező kommentje:

****

Nem "hivatalos" volt hanem a megérzésem írtam ki

Aki elhiszi aki nem az nem

Max pontos lett és dícséretet kaptam

2018. jún. 21. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!