Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes átnézni még így...

Mit érdemes átnézni még így érettségi elôtt 4 nappal?

Figyelt kérdés

Teljes káosz van a fejemben, és lassan már úgy érzek minél többet tanulok, annál hülyébb vagyok. :D

Tippek, ötletek? SÜRGôS!



2014. ápr. 30. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha fontos a jó jegy, akkor mostanra már tudnod kell nagyjából mindent; ha nem fontos, akkor meg felesleges tanulni, segédeszközökkel (atlasz, függvénytáblázat) kettes mindenképp megvan.
2014. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
reméljük a 3-as is :)
2014. ápr. 30. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Semmit.:) Pihenj egyet inkább,ha most tanulsz,az olyan,mint halottnak a csók.:D
2014. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
53%
Szerintem inkább ilyenkor ismételgess csak,és pihenj sokat,kell az energia hétfőtől! ;)
2014. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Az itallapot.
2014. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Én is így voltam vele:D Egy csomót tanultam, és mégis úgy éreztem h mire odakerül a sor sz*rt sem fogok tudni. Teljesen bepánikoltam:D De mint kiderült feleslegesen.

Am ilyenkor meg már tényleg nem érdemes rágörcsölni a tanulásra, mert semmi értelme. Amit nem tudtál, azt már úgysem fogod megtanulni...Max tényleg csak átolvasni érdemes, és utána pihenni:)

Am meg sok sikert:)

2014. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
NE parázz. Én is érettségizem. Név nélkül bevallom, hogy eddig mindegyikre előtte lévő nap tanultam. De az igazság az, hogy ha minden második órán aludtál csak akkor is összeszedsz egy 3ast kivétel, ha nagyon nagy baj van veled:D
2014. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az előző vagyok: Szóbelire azért most elkezdtem tanulni. Szerintem azt ne hagyd utolsó pillanatra:D
2014. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!