Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tanár jól meg tudja...

Egy tanár jól meg tudja ítélni a diák képességeit?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom azt mondta, hogy mindenképpen az egyik legerősebb egyetemre kell mennem. Viszont én nagyon félek, hogy nem fog menni, sokszor egyenesen butának érzem magam. Most is stresszelek miatta.
2018. jún. 20. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Egy tanár lehet elfogult, és egyébként is a tanár készségeitől, képességeitől, és a diák hozzáállásától is függ hogy mit szűr le.

Amit mond, azt meg nem kell készpénznek venni, menj oda, ahová szeretnél menni, ne mások mondják meg.

2018. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehetséges diákokkal foglalkozott évekig. Én nem vagyok az, de a lelkesedésem nagy volt a tárgya iránt - gondolom ez is közrejátszott a rólam kialakult képében.
2018. jún. 20. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Felesleges stresszelni, menj a legerősebb egyetemre és tanulj mint állat. Valósítsd meg az álmaidat, ne add lejjebb az igényeidet. Képes vagy rá.
2018. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta 3 tanárom is hogy soha nem fogok ilyen teljesítménnyel egyetemre kerülni, mert túl hülye vagyok hozzá (nem így mondták, de a lényege ez volt). Mégis itt vagyok, és jobb az átlagom mint gimibe, mert érdekel amit tanulok, és rendesen tanulom is. Szóval van ahol nem tudják felmérni.
2018. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
A jó tanár igen. És igaza van,m annak aki szerint erős középiskola és egyetem kell, annak, aki ezeket az értékes éveit nem akarj elpazarolni.
2018. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
A saját szaktárgya vonatkozásában igen, de az egyetemen minden szakon vannak egyéb, a főtárgyhoz csak lazán vagy egyáltalán nem kapcsolódó (töltelék vagy ideológiai) tárgyak is.
2018. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha teheted mindenképpen erős egyetemre menj, már csak a suli neve miatt is, sokat számít majd, amikor munkahelyet keresel, hogy nívós helyen végeztél vagy ott, amiről még nem is hallottak.
2018. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!