Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb. milyen felelet kell...

Kb. milyen felelet kell ahhoz, hogy középszintű szóbeli érettségin az 50 pontból olyan 35-40 pontom meglegyen? Magyarból és töriből egyaránt.

Figyelt kérdés
Ennyi kellene a 80%-hoz.

2018. jún. 20. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én magyarból és történelemből is folyamatosan beszéltem 8-9 percet, de abban tényleg minden lényeges dolog benne volt.

Történelemből 31 pontot, magyarból 31 pontot kaptam.

2018. jún. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarból 39* pontot kaptam
2018. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én emelt törin egy baromi jónak érzett feleletre 59/60 pontot kaptam. Közép magyar szóbelin a szintén nagyon jónak érzett feletre kaptam 42/50-et. Pedig ott bólogatott meg vigyorgott a többi tanár mert látták hogy vágom a tételt, de szerintem mindent lehúzott a magyartanárom amit lehetett mert nem kedveltük egymást. 35-40 pont egy átlagosan jó felelettel simán megvan.
2018. jún. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát ha 35-40 pontosra megtanulod, akkor már nincs messze tőle az az 50, nem? :D


Leülsz, nézed a tételt, elkezded kidolgozni a források / szöveggyűjtemény/előzetes tudás alapján.


Javaslom hogy vázlatszerűen csináld, hacsak nem akarsz több lappal kimenni :D Az én töri feleletem 5 perces volt, max pontot kaptam rá. A magyarom kb 8 perces.

2018. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen vázlatszerűen csinálnám, fogalmazást nem lenne idő írni :D ha te az 5 perces feleletedre max. pontot kaptál, az tök jó, mert nekem sem lesz sokkal hosszabb szerintem :D az a gond, hogy túl sokat jelenleg egyik tételről sem tudok mondani, mármint annyit nem hogy ilyen 10 percig beszéljek, de a fontos dolgokat igyekszem elmondani
2018. jún. 22. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!