Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki esetleg nem tudja...

Valaki esetleg nem tudja mikor lesz idén az ELTE PPK-s gólyatábor? (Közösségszervező szak egyébként ha ez számít)

Figyelt kérdés
És még érdekelne, hogy hol szokott megrendezésre kerülni? Előre is köszönöm a válaszokat!😊

2018. jún. 21. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

"Valaki esetleg nem tudja"

Mindazok válaszát várod, akik NEM TUDJÁK?

.

Imé, itt vagyok én.

2018. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem tudták megszervezni, mert még nem kezdődött el a közösségszervező képzés. :))
2018. jún. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gólyatáborok általában augusztus végén, szeptember elején vannak. Ha felvesznek, úgyis kapsz értesítést a beiratkozásról és ott majd megtudod.
2018. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a normális választ, első válaszoló pedig, érdekes mód Rajtad kívül volt aki megértette a kérdésem :) de köszönöm hogy szántál pár másodpercet az életedből hogy ezt a roppant vicces választ megírd :)
2018. jún. 21. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

Nem viccből és nem is bántásból írtam!

Ha valaki értékelhető, konkrét választ akar, akkor a kérdésének egyértelműnek kell lennie, tartalmazva a szükséges és elégséges feltételeket.

Ennek alpján írtam válaszom.

2018. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!