Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg nagy hátránnyal...

Tényleg nagy hátránnyal indulok, ha nem megyek el az ELTE-IK gólyatáborába?

Figyelt kérdés

Nagyon messze van a lakhelyemtől, sőt, nem is Magyarországon lakom, anyagilag sem állunk a legjobban, nehéz és költséges lenne kijutnom Miskolcra (nincs autónk).


Valóban nem lesznek barátaim, ha nem veszek részt a gólyatáborban? A ti tapasztalataitokra lennék kiváncsi, főleg azokéra, akik hasonló cipőben jártak/járnak.



2017. aug. 11. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Semmilyen hátrányod nem lesz belőle. Annyit fogsz tapasztalni, hogy az első napokban már lesznek, akik ismerik egymást. De hozzád hasonlóan sokan először fogják látni a másikat. Minden csoda 3 napig tart, 1 hét után már fel sem fog tűnni.
2017. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Én is oda megyek , szept. 3ától lesz a gólyahét ahol ugyanúgy lehet ismerkedni a többiekkel, csoportokra fognak bontani és közös programokon lehet majd részt venni
2017. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, megnyugodtam. Már azt hittem, hogy ez valami hű de nagy dolog.


Idézek a gólyatábor weboldaláról: "Biztosíthatlak, hogy ha kihagyod a PGT-t, a beiratkozás első perceiben százszorosan fogod megbánni a döntésedet, és irigykedve figyeled majd az együtt nevetgélő-beszélgető, összeszokott és jókedvű csoportokat, akik egy hét közös táborozás után már barátokká kovácsolódtak."

2017. aug. 11. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Én ELTE TÁTK-ra fogok járni és nem megyek a gólyatáborba.


Ez pedig amit neked írtak elég bunkó, tekintve hogy nem egy olcsó mulatság az esemény.


Én túl drágának tartottam meg nem vagyok olyan bulizós típus. Meg főleg szeretném ha az első benyomásokat józanul szerezzük meg egymásról.

Biztosan lesznek mások is akik nem mennek és hasonlóan gondolják ezt.

2017. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!