Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A PTE-MK grafikusművész...

A PTE-MK grafikusművész szakjára szeretnék jelentkezni. Hogyan zajlik ott a felvételi?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, mit kérnek, viszont még mindig homályos minden. Sokkal jobb lenne ha valaki olyan mesélne róla, aki már felvételizett ott.

2018. jún. 21. 13:45
 1/6 anonim válasza:

azt írom le, ahogyan most történt. :D

az első fordulóban el kellett vinni a munkákat, még aznap megnézegették, kb. egy hét múlva értesítettek.

a második fordulóban az első nap portrérajzolás és kreatív feladat (betűrajzolós téma) volt. a másodikon írásbeli teszt (pár nagyon alap művtöri, kortársak felsorolása, plakátok és logók értékelése saját vélemény szerint), aktrajzolás és kreatív feladat (logótervezés). a harmadikon kreatív feladat (illusztráció készítése megadott szavakhoz) és elbeszélgetés (az otthonról hozott munkák bemutatása és pár egyéb kérdés).

2018. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nagyon sokat segítettél.

Még annyira vagyok kíváncsi, hogy azok, akik nem pécsiek, azoknak az egyetem tud szállást biztosítani vagy valami? Vagy ezt így külön kell mindenkinek megoldania?

2018. jún. 25. 22:35
 3/6 anonim válasza:
magának kell intéznie mindenkinek, én a hunyor vendégház és diákszállóban voltam! nincsen messze az mk-tól és voltak nála jóval drágábbak is. meg ha jól tudom, van, hogy az egyetem kollégiumaiban is lehet szállást foglalni, de ami a legközelebb van, abban idén pont nem lehetett.
2018. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Nagyon szépen köszönöm.

Nem is tudod milyen sokat segítettél. ^^

2018. jún. 27. 14:48
 5/6 anonim válasza:
Tudom, eléggé későn írok már, de azóta sikerült a bekerülnöd az Egyetemre?
2021. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült!:)
2022. máj. 2. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!