Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy élmény a diplomaosztó?

Nagy élmény a diplomaosztó?

Figyelt kérdés

Ha rágondolok, úgy érzem, semmi kedvem hozzá. Nem tudom, érdemes-e egyáltalán megvennem a jegyeket, a családomat sem szívesen hívnám meg rá (pedig ők alapnak veszik, hogy lesz és jönnek). Azok, akikkel a szakon igazán jóban vagyok, mind csúsznak, szóval a nagy közös fotózkodások is elmaradnának az esetemben.


Érdemes így erőltetni, ha ennyire nincs hozzá kedvem? Vagy később bánni fogom, ha kihagyom? Nektek milyen tapasztalataitok vannak?


2018. jún. 22. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Igen, érdemes elmenni. Ha kihagyod, és 5 év múlva megbánod, nem tehetsz semmit. Magad miatt menj el, ne a haverok miatt.


Maximum unalmasnak találod, és leírod. De nem lesz esélyed bepótolni.

2018. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Rajtad múlik.

Nekünk azért volt jó, mert a tanszékek, ahol a diplomáinkat írtuk, minden szakiránynak rendeztek a diplomaosztó után egy szűkebb körű búcsúztatót.

A második diplomám diplomaosztójához viszont már nem volt kedvem, elmentem ugyan, de a családomat megkértem, ne jöjjenek, otthon ünnepeljünk - én is elhúztam, amilyen hamar lehetett - szóval nem biztos, hogy megbánnád, neked kell tudnod.

Családi körben azért mindenképp ünnepeljétek meg, mégiscsak az életed egy szakaszának lezárása.

2018. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Az első nagy élmény volt, a többi nem hagyott nyomot, egyedül hogy Soros Györggyel kezet foghattam és kép is készült arról, ahogyan átveszem a soros-tervet. XD
2018. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!