Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most leszek 12. -es es klinika...

Most leszek 12. -es es klinikai addiktológiai szakpszichológus akarok lenni. És azt akarom megtudni hogy mennyi annak az esélye hogy jo munkahelyem lesz amint ki kerülök az egyetemről?

Figyelt kérdés
Mar utána is neztem hogy hol lenne érdemes tanulni melyik egyetemeken. Mostmár kb másfél éve az az álmom hogy pszichologus legyek, mert segíteni akarok azoknak az embereknek akiknek kell a segítség

2018. jún. 24. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3 év alapképzés, 2 év mesterképzés, 4 év klinikum, és még utána szakvizsga. Hogy milyen lesz a munkaerőpiac cirka 10+ év múlva? Senki nem fogja tudni megmondani.
2018. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben azért köszönöm a gyors választ.
2018. jún. 24. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol- és drogfüggők garantáltan lesznek akkor is.
2018. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat ez végülis igaz.
2018. jún. 24. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, de az eü-ben már most sincs pénz. Mennyi keret lesz új szakemberekre évek múlva? Nos, a remény hal meg utoljára.
2018. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy az egészségügy Magyarországon romokban van ami elég szomorú. De ennek ellenére szeretnek pszichológusnak tanulni és segíteni az embereken.
2018. jún. 24. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is annak tanulok :) Csak jó, ha nem él álomvilágban az ember, amikor dönt. Pénz nincs, a fizetés nem épp kiemelkedő, 10+ év múlva leszel szakpszichológus és az emberek nem mindig hálásak a segítségért, mint ahogy azt eleinte gondolnád. Néha szidnak, hogy smemit sem ért, pedig ő nem teszi bele a munkát, néha tudsz segíteni, de meg sem köszönik, és persze, néha nagyon jó és eredményes és visszajelzést is kapsz és az szuper érzés. :) De alapvetően fontold meg alaposan, hogy mit és miért teszel!
2018. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen tudom sajnos hogy nem csak jóból állnak a dolgok:( én rengeteget gondolkodtam mar rajta hogy tényleg ezt akarom e csinálni és mindig ugyanott kötok ki, nem tudnám azt elképzelni hogy én másnak tanulok. Azt meg majd valahogy muszáj lesz elviselnem hogy az emberek nem mindig rendesek de megpróbálok majd ennek ellenére is ugyanúgy foglalkozni velük ahogy másokkal.
2018. jún. 24. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!