Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén végeztem pénzügy és...

Idén végeztem pénzügy és számvitel szakon, viszont nem lett meg az államvizsgám. Felvesznek így munkahelyre?

Figyelt kérdés
Mesterzni már nem mehetek, de a cégek mennyire kérik a diplomát? Nem mondhatom azt, hogy még folyamatban vannak a tanulmányaim? Szakmában szeretnek dolgozni

2018. jún. 26. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Végleg elúszott a diplomád vagy csak késik? Ha késik, akkor azt mondod, hogy még nem államvizsgáztál, majd jövőre. Ha elúszott, akkor találj ki valamit, hogy ne ússzék el végleg, például fizetős suliban befejezni.
2018. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan cégek amelyek rugalmasak és dolgozhatsz ott, hogy mellette tanulmányokat folytatsz majd, ha befejeted ott is maradsz. De ez szerintem a cégtől függ. Erre itt senki sem fog neked jó választ tudni adni. Tőlük kell megkérdezned.
2018. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úszott el végleg, jövő év februárjában lesz meg
2018. jún. 26. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt mondod, hogy majd jövőre államvizsgázol. Ne mondd el, hogy elhasaltál. Nem kell tudniuk.
2018. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vidéken nem találtam így munkát, viszont Pesten lehet, hogy kapsz. Ott jóval több a lehetőség.
2018. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!