Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire van szüksége egy kollegis...

Mire van szüksége egy kollegistának?

Figyelt kérdés
Elsősorban kollegisták felé szól a kérdésem. Szóval, vélhetően hamarosan elkerülök itthonról, és nem laktam még koleszban. Kíváncsi lennék,hogy mik azok az alap dolgok, amik nélkül nem tud megélni egy kollegista?:D Mik azok, amik leginkább megkönnyítik a mindennapokat? Konzervnyitó, vízforraló már fel van írva. :'D

2018. jún. 28. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igényfüggő. Én vittem magammal ágyneműt huzatokkal, 1 db tányért, kést, villát és kanalat, illetve élelmet és a ruházatom. Az eszköztáram később se nagyon bővült.:D

De ez egy példa a sok közül, ismerek olyat, aki szárítóállványt vitt fel, serpenyőket, lábast, akár melegszendvicssütőt, ahol engedik, stb...nekem nincsenek nagy igényeim.

2018. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kis szivacs!

Mindenre jó :D

akár többet is

2018. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Tiszta alsó, fogkefe, pénz. Nem kell túlizgulni, a kollégiumok nincsenek elvágva a civilizációtól. Ami nincs és kéne, azt bármikor lehet vinni vagy venni. Szerintem ne szórj most ki pénzt arra, hogy megveszel mindent, amiről azt gondolod, hogy majd biztos kell. 4 évig voltam kollégista, de még véletlenül se volt soha szükségem konzervnyitóra.
2018. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 évig voltam kollégista,lány vagyok :)

Telefontöltő,telefon,pénztárca,szobakulcs volt az alap csomagom,ami létszükséglet :D

Ruházat mellett nekem a kajára kellett nagy hangsúlyt fektetnem,volt kenyérpirítóm,mindig vittem kaját,szekrényben a 3 in 1 kávé+kockacukor+tej túlélőcsomag,amihez csatlakozott lekvár,méz,esetleg zacskós leves :D Így ha szörnyű kaja volt,akkor mézes kenyeret ettem :P Kés,villa,kanál,kiskanál,tányér,éthordó

Hosszú haj=hajszárító,lány= minivasaló

Nekem volt polcra csíptethető kislámpám,baromi hasznos dolog :) Gumis lepedő,ágynemű,ágytakaró - saját,amit a koleszba adtak az elég viseletes volt.

WC PAPÍR :D :D /Luxusdolgok,mint zsepi meg szalvéta ,de ha viszel 3 guriga WC papírt,akkor kezdésnek minden meg van oldva ;) /

Gyógyszeres doboz nagyon hasznos tud lenni,én ennek köszönhetően egyszer végigcsináltam egy arcüreggyulladást orvos nélkül. Recept és pénz nélkül a koleszba nem tudsz előszedni kb. semmit,max fájdalomcsillapítót,ha pedig otthon összerakod a személyre szabott csomagod,akkor az hatalmas segítség ( gondoljunk itt például ízületi problémákra)

Időközben szépen kialakul,kb. fél év alatt el fogsz költözni otthonról a koleszba,aztán meg jön nyáron a probléma,hogy egy teljes házat kell hazavinned :D

2018. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!