Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tanulók mehetnek...

Milyen tanulók mehetnek pszichológusnak?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam hogy szín 5- re kell érettségizni ehhez.

2018. jún. 29. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ha van félévente fölös 250rúgod akkor nem muszáj szín 5ös
2018. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 a pszichológia szak félévente 300 000 önköltségesen. És oda se árt az ötös érettségi, mert fizetősre se vesznek fel mindenkit, csak mert van pénze. Pesten 425-430 pont alatt nincs önköltséges. Az állami 435. Vidéken 390 pont körül indul az önköltséges.
2018. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Todboy ***** válasza:
84%
ÉS azért 430 pont fölé már az ötös sem elég, gondolj bele emeltnél az csak 60%, édeskevés. Minden közepet kilencven fölé, két emeltet 80% fölé. Most így érettségi után úgy érzem többet is kihozhattam volna belőle, ha képes vagyok már egy évvel az érettségi előtt, csak erre tanulni, kb. 421 pontom lett. Szóval sok sikert, nem olyan nehéz az, csak légy elszánt.
2018. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 44x pontom lett, minden érettségim ötös, pszichológiára jelentkeztem. Szerintem ha mondjuk a töri csak olyan 60% körül sikerül, azzal is megoldható, mert az ugye nem sokat számít, ha az nem a választottad.

Ajánlom a felvi pontszámítóját (érdemes regisztrálni is, mert úgy nem vesznek el a beírt adatok), ezzel be tudod lőni magadnak az arányokat!

2018. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Unokatestvérem pszichológusnak tanul. Mindig kitűnő tanuló volt, tanulmányi versenyekre járt.
2018. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Duplázással is be lehet kerülni bármilyen szakra, így értelemszerűen, ha van két nagyon jó érettségid (nyilván olyan, amit el is fogadhatnak), akkor akár színkettes tanulóként is mehetsz pszichológiára.
2018. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Eduline pontszámítója jobb.

Azokat a tanulókat veszik fel, akik elérik a ponthatárt. Senkit külön nem érdekel, hogy hányasaod voltak. Azzal csak magadnak könnyíted meg a helyzeted ha 5-öseid voltak, de a bejutáshoz 2-eseid is lehetnek, ha megvan a pontszám (pl. duplázással).

2018. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!