Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvosi egyetemre jelentke...

Állatorvosi egyetemre jelentkezők közül más is járt így?

Figyelt kérdés
Kb áprilisban mikor megkaptam az alkalmassági vizsgálatra beutalós papírt elmentem megcsináltattam majd kb április vége felé fel is töltöttem a felvi.hu-ra. Itt ki is írja, hogy feldolgozva, nem ír semmi hibára utaló jelet. Most pár napja pedig kaptam egy levelet az egyetemtől, hogy a számukra megküldött adataimból az adatfeldolgozás során megállapították hogy az egészségügyi alkalmassági vizsgálat eredményét nem csatoltam, ezért hiánypótlásra szólítanak fel. Írtam e-mailt a felvinek pár napja de még nem kaptam választ. Más is kapott ilyen levelet annak ellenére hogy feltöltötte az alkalmasságis papírt? Vagy csak az én dolgaimmal lehet valami gond?

#egyetem #állatorovosi #2018felvételi
2018. jún. 29. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vlmi "vicc" lehet
2018. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az egyetemtől írtak akkor nekik írj vissza, az is lehet, hogy akkor is elfogadják ha csak emailben elküldöd nekik.
2018. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd, hogy a foglalkozás egészségügyi igazolásod területileg illetékes szakellátó helyről származik- e, vagy foglalkozás egészségügyi alapellátótól. Ha szakellátótól, akkor az rendben, csak valami adminisztratív hiba lehet.
2018. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Fel fogom akkor venni a kapcsolatot egyetemmel mindenképpen.
2018. jún. 30. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!