Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az emberek a levelező...

Ha az emberek a levelező képzést el tudják végezni, ami ráadásul heti 4-5 nap munka, család mellett történik, akkor hogyan lehetséges, hogy a nappali képzéssel is képes valaki szenvedni?

Figyelt kérdés
Sokkal de sokkal több ideje van valakinek, ha nem kell dolgoznia, nem kell családot eltartania, akkor mi lehet az ok?
2018. jún. 29. 16:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

#8: kezdjük azzal, hogy a diplomával nincs benne, hogy levelezőn, vagy nappalin végezted-e?

Másik: nálunk pl. a munkahely támogatja a továbbtanulást! Akik tőlünk mennek levelezőre, azoknak a jövőbeli állásuk biztosítva van. Így nem vesz a munkáltató zsákbamacskát.

2018. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Levelező vagyok, az elvárás nincs annyi, mint nappalin. Jártam nappalira is, mindkettő mérnöki szak volt. Az elsőhöz képest ez a mostani egy vicc, és nem amiatt, mert már jártam egyetemre. Habár az persze megkönnyítette a dolgot, de ez az előny második félévre elfogyott, és így is röhögve teljesítettem a jeles átlagot egy olyan szakon, ami "uuuuh, az nagyon nehéz"-nek számít.
2018. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
#12: lehet, hogy iskolánként eltérő. Nálunk a csoportnak csak kb 15-20%-a az, akinek minden tárgya sikerült. Nemhogy full jeles... :D
2018. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:56

Bukás itt is van azért rendesen, főként a szorgalom hiánya miatt. Nekünk van jó pár olyan tárgy, amit teljesen függetlenül írunk a nappalisoktól, lightosabb verzióban. Mondjuk annyival lehet magyarázni, hogy nekünk nem tudnak leadni annyit, de a lényeget azért nekünk is tudni kell, gondolom.

2018. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

ma 22:56

Meg a jeles nem kitűnő. Kitűnő nem lettem. Csak az átlagom van 4.5 felett. A kitűnőhöz már tényleg robotnak kell lenni, még levelezőn is.

2018. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
11: de az ott van az önéletrajzomban, hogy abban az x ebben dolgoztam és tanultam... Egyéb kérdés?
2018. jún. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
X évben, bocs.
2018. jún. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jeles mi? Te életképes kis pöts, nálunk 90 % volt a lemorzsolódás az első évben mérnökin, ja és volt olyan tárgy ahol a bukási arány 100% volt. És csak elvétve volt olyan aki 4 körüli átlagot teljesített, persze ők a zseni kategóriába tartoznak. De matekból max 3-ast kaptak ők is
2022. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!