Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valami tanácsot tudnátok adni...

Valami tanácsot tudnátok adni mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 vagyok,most megyek majd egyetemre és sajnos nagyon félek tőle, mert mindenki 13-14 évesenek néz és ez frusztrál. Gólyatáborba se merek elmenni,pedig muszáj lenne. Nem tudom, hogyan tudnék ezen túljutni, hogy úgy érezzem nekem is helyen van ott hiszen én is olyan idős vagyok csak....Van valakinek esetleg valami tanácsa?

2018. júl. 3. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj gólyatáborba menni. Azért szorongsz, mert egy csomó ilyen kitalált szabálynak meg akarsz felelni.
2018. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is miért gondolod,hogy muszáj gólyatáborba menned? Ha valamiért kihagyod nem dől össze a világ,az első pár napban lesz furcsa esetleg,hogy nem ismersz annyi embert,de ezen a problémán már az első héten túllendüsz. Azzal meg ne foglalkozz,hogy esetleg fiatalabbnak tűnsz, nekem is van szaktársam aki alapból 18 évesen kezdett szeptemberben, de nem néz ki 16-nál idősebbnek és senkit nem zavar, nem hiszem,hogy bárki is gúnyolna vagy megjegyzést tenne rád, ez már egyetem, előadásokon százan is lehettek bent, nem fogják figyelni,valamint aki eljut idáig javarészt értettebb attól,hogy ezen fennakadjon. De persze mindenhol vannak idióták,ha véletlenül összehozna a sors egy ilyennel rá se ránts,semmi köze ehhez. Max poénkodnak majd kicsit,de ha zavar szólj és ha van bennük valamennyi jóérzés abbahagyják. Ha csak ez tart vissza a gólyatábortól szerintem semmiképp se hagyd ki, butaságon aggódsz :)
2018. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell a kinézet miatt aggódni, inkább örülj, hogy fiatalnak néznek, 20 év múlva jól fog jönni. :D

A gólyatáborra azt mondom, hogy szerintem próbáld meg.

Én 2 egyetemre is jártam, az elsőnél voltam GT-ben, sok barátom lett, már ott kialakultak a kis baráti körök. A 2.nál nem voltam, sajnos itt nehezebb is volt beilleszkedni, mert kb. mindenki ott volt a GT-ban, és egy kész klikkhez nehéz hozzácsatlakozni, persze nem lehetetlen.

2018. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen kezdtem az egyetemét, ráadásul egy viszonylag kis létszámú intézményben. Engem is 14nek néztek akkoriban, de nem zavart. Sőt örülj neki hogy nem idősebbnek néznek, ha fiatalítanak az csaj jó :D ez ne hátráltasson abban hogy elmenj a golyataborba mert szerintem életre szóló élmény! Amúgy hová jelentkeztél?:)
2018. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!