Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus GTK vagy ELTE GTI?

Corvinus GTK vagy ELTE GTI?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket tegyem első helyre. Szerintetek?

2018. júl. 4. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Corvinus bejáratott, neves és erős egyetem ami gazdasági képzésre specializálódik és már évtizedek óta magyarország elitjét termeli ki. Ezzel szemben az ELTE GTI most indul először, bár ez az egyetem is neves, erős.
2018. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az első mondja, Corvinus legyen az első, ELTE a második.
2018. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is a Corvinust legyen az első a neve miatt. Sokat számít a munkáltatóknál, hogy nagy presztízsű egyetemen szereztél diplomát. Viszont az oktatás színvonala nem feltétlen jobb mint az ELTEén lesz.
2018. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lenyegeben a kulonbseg pont ez. A corvinusnak neve van, de nekem nem egy baratom jar oda aki arrol mesel mennyire rosszul tanitanak, siman mindent kipuskaznak ami persze meno de igazabol egy sz@r dolog sztem. Eskuszom nem rosszindulatbol de tenyleg ezt mondjak, de egyebkent a diplomarangsor is bebizonyitja ezt. Az ott tanulok nagyon pengek hiszen a ponthatar magas, de ez nem jelenti azt, hogy a tanarok is jok, sot. Ez annyit eredmenyez h nem tudjak oket olyan utemben fejleszteni mint kene. En az Eltere jarok, a GTIre es maximalisan megvagyok elegedve.
2018. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!