Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jogi asszisztens felsőfokú...

A jogi asszisztens felsőfokú szakképzés jó választás?

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetem >


-Aki elvégezte ezt a szakképzést talált állást ??


-Milyen tantárgyak vannak?


-Minden érdekelne aki ilyen szakot végzet..


- A képzés befejeztével milyen továbbtanulási lehetőségek vannak?


- Mi a véleményetek az egyetemről?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2018. júl. 6. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felesleges egy kepzes. Egy ugyvedi irodaban minden olyan feladatot vagy gyakornokok vagy bojtarok latnak el, amit egy ilyen kepzesen tanitanak.
2018. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint csak az időmet vesztegetem.
2018. júl. 7. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Helló! Nekem pénteken volt a diplomaosztóm, most végeztem el a jogi asszisztens képzést, igaz a SZE-n, Győrben.


Találtam állást még a gyakorlat alatt, egy ügyvédi irodában. De folytatom a tanulmányaimat igazságügyi igazgatás szakon, hogy diplomát is szerezzek, ne csak oklevelet. A képzés után egyébként jogász-ra is lehet menni, akit komolyabban érdekel a jog.


Aki tanul, annak nem felesleges semmi. És ne hallgass olyanokra, akik leszólják ezt a képzést, nekik valószínűleg csak ÁLOM marad, hogy ebben tanulhatnak/élhetnek/dolgozhatnak.

2018. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Dik forever kavefozes az ügyvéd uraknak cucc. What a dream
2018. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!