Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik idegenvezető képzést...

Melyik idegenvezető képzést érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok Budapesten, de mellette szeretnék elvégezni valamilyen idegenvezető képzést is. De nem tudom, melyik tanfolyamra lenne érdemes jelentkezni. Tudnátok ajánlani valamit? Köszönöm előre is! :)
2018. júl. 15. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Angol, némettel egyiket sem.

Ha valami ritka és értékes nyelvet tudsz, akkor pl. EFEB.

2018. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Az EFEB képzése színvonalasnak számít, ill. jók utána az elhelyezkedési lehetőségek?


Ami a nyelveket illeti, angolul és oroszul tudok, most tanulom a csehet és a franciát. Vagy valami mást lenne érdemes?

2018. júl. 15. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát, én oroszból diplomáztam, cseh volt a minorom. Beszélek angolul és most olaszt tervezek. Releváns tapasztalat nélkül szerintem semmire se mész velük. Nézd csak meg, hány idegenvezető álláshirdetést találsz. Én egyet sem láttam a közelmúltban. De ha találsz, szólj.
2018. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azzal valamelyest tisztában vagyok, hogy nem egyszerű vele elhelyezkedni, de mivel mindig vonzott és tudom magamról, hogy ezt a munkát tudnám szeretni és szívesen csinálnám, szeretném megpróbálni. Aztán max. elbukom a tanfolyam díját, ha nem találok ingyenes képzést. Mellette az egyetemet is folytatom, aztán lesz, ami lesz. De azért szeretném jó helyen elvégezni, mert ezekről az OKJ-s tanfolyamokról szinte csak rosszat hallok az ismerőseimtől. :/
2018. júl. 15. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
A magad kedvéért kitanulhatod persze. Elhelyezkedést nem kell remélni tőle, pláne nem jó keresetet, de szórakozásból tanulni nem rossz. Sok érdekes ismeretet ad.
2018. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bogáthy Vanda ***** válasza:
Nekem egy barátnőm járt az EFEB-hez, ő nagyon elégedett volt. Azt mondta, hogy a gyakorlatot oktató tanárnő egyszerűen szuper.
2018. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is az EFEB tanfolyamára jártam és összességében elégedett vagyok. A képzés során több olyan dolgot is tanítottak amit feleslegesnek tartottunk, de aztán az okj vizsgán mégis kérdezték. Nekünk a Deák Judit volt a tanárunk és imádtuk. Ő is a szakmában dolgozik, rengeteget tanultunk tőle. A sulin kívül is vitt minket külön programokra. Ezt utólag is nagyon köszönjük. A vizsgán egy idegen nyelvből kell vizsgázni, de ha van több nyelvvizsgád, akkor azokra is megkapod az engedélyt.
2019. jún. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!