Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügy által támogatott...

Munkaügy által támogatott tanfolyam végzése esetén, jár valamilyen havi támogatás?

Figyelt kérdés
Jelenleg regisztrált álláskereső vagyok, és érdekelne pár tanfolyam, amit így ingyenesen el lehetne végezni. Hallottam valami olyasmit, hogy a tanfolyam ideje alatt adnak "fizetést" (bármi is a neve). Ez tényleg így van?

2018. júl. 16. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, így van!


De menj be személyesen és érdeklődj az adott tanfolyamról, meg a támogatás pontos összegéről!


Viszont arra készülj fel, hogy visszafizetési kötelezettséged is keletkezik a feltételek esetleges nem teljesítése, nem teljesülése esetén...!

2018. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen jár. Mikor én végeztem tanfolyamot netto 58 ezer járt havonta, de szerintem ez megyénként változó hogy mennyit adnak
2018. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van előtte teszt írás
2018. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!