Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az a campus, Neptun?...

Mi az a campus, Neptun? Nektek milyen volt az első hét az egyetemen? Miben különbözik a legjobban a gimi és az egyetem?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól kérdem, akik egyedül mentek egyetemre. Hogy barátkoztatok ?

2018. júl. 19. 00:22
 1/3 anonim válasza:
100%

A campus az egyetem területe, minden ami azon belül található.

Neptun pedig az egyetem tanulmányi rendszere, ott veszel fel tárgyat, vizsgát, illetve adsz is le, ott aktiváltatod a féléved vagy éppen passziváltatod, pénzügyi befizetések stb.


Teljesen más a kettő... a barátok meg maguktól jöttek, mint mindig.

2018. júl. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen mindent magadnak intézel, emiatt sokkal jobban kell figyelned a határidőkre, stb.

Nagyobb szabadságot is kapsz, nem muszáj minden órára bejárni.


Ismerkedni könnyű, az érdeklődési kör egy darabkája (jobbik esetben) azonos a többiekkel, ha ugyanazon a szakon tanultok.:)

2018. júl. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Előttem leírták. A legnagyobb különbség az önállóság és felelősség.

Senki nem gondolkozik, cselekszik helyetted. Neked kell mindenre gondolnod, elintézned.

2018. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!