Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikus gólyatábor?

Informatikus gólyatábor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

ELTE proginfóra készülök. Mi a véleményetek, megéri elmenni lányként? Vagy tényleg csak az ivásról szól minden?



2018. júl. 19. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
a te esetedben az ivásról és a téged vízszintes helyezésről fog szólni
2018. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Én fiúként voltam, még így se érte meg. Igen, kb csak az ivásról szólt.
2018. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megyek, látom majd a fejüket így is 3 évig, bőven elég lesz, ha nem még sok is:D
2018. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe az elte-ik proginf gólyatábort. Irreálisan magas összeget kérnek el azért hogy egy kis táborban legyetek némi faházzal és egy szintén túlárazott büfével. A közelben nincs nagy bolt, így nem tudtok bevásárolni sem, szóval rákényszerültök a "hök büfére".


A programok gagyik, inkább rakd félre azt a 30ezer ft-ot. Egyébként is jellemző a 70%-os bukás az első félévekben, alig fogod ugyanazt az arcot kétszer látni.

2018. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Micsoda véletlen. Én is ELTE proginfóra megyek, és én is gondolkodom a gólyatáboron. :) Nem nagyon szeretem az alkoholt én sem, ha neadjisten mégis iszok, akkor sose találom el a megfelelő mennyiséget, és nagyon (de tényleg nagyon) furcsán tudok viselkedni becsiccsentve.


Ami a válaszokat illeti, mit ne mondjak, nagyon bíztatóak. :D Plusz hallottam innen-onnan ismerősöktől, hogy tényleg nagyon iváscentrikus az egész, unokatesómékat pl. vodkával öntötték le ébresztő gyanánt, meg hasonló marhaságok. Szóval ha ez téged nem nagyon mozgat meg, akkor szerintem nyugodt szívvel kihagyhatod. Az emberekkel ugyanúgy meg lehet ismerkedni utána is, max. kialakul már egy pár klikk addigra, akik inkább egymással töltik majd az idejüket. De biztos lesznek olyanok is, akik ugyanúgy nem mennek gólyatáborba (pl. én se biztos), szóval nem leszel egyedül, ha emiatt aggódnál. :)

2018. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem megyek. Szerencsére strandfeszt idejére rakták az okos szervezők, szóval még a gondolkodástól is megmentettek. Illetve elég rossz visszhangja is van és igen, elég drága.
2018. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!