Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvabb atrocitás...

Mi volt a legdurvabb atrocitás, ami kozepsuliba vagy egyetemen ért titeket?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mire gondolsz?
2018. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Egyetemen nem volt ilyen. Max pár felsőbbéves fäsz beszólogatott meg azt hitte, ő a "nagy fiú" és kioktathat, de akkor már tudtam kezelni a dolgot.


Gimiben minden ment: megloptak, csúfoltak, bezártak a szekrénybe, leöntöttek vízzel, tönkretették a cuccaim egy részét, beleettek a kajámba, kiközösítettek... Szar volt.


Tanárok részéről sehol semmi, korrekt voltam velük, ők is velem.

2018. júl. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megírtam a szakdolit, megvédtem, lehúzták hármasra úgy, hogy mivel ppt kellett, és a kérdéseket előre megkaptuk, az utolsó két dia a két kérdésre adott válasz volt. A konzulensem megkérdezte, mégis miért pont a legritkább betegségeket választottam példának, amikor ez sok éves gyakorlattal se egyszerű. Mondtam neki, hogy édesem, te írtad ezeket...

Majd egy év múlva kiadott egy módszertani könyvet, benne szó szt a szakdolgolim fele...

2018. júl. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
49%

Tavaly gimiből mentem hazafele, jött utánam 2végzős, a suli “menő srácai”, először azt hittem ők is hazamennek, de mikor elkezdtek utánam kiabálni hogy “várj már cica” stb. akkor már kezdett gyanús lenni. Odajötteknhozzám, megfogtak és elcibáltak(szó szerint) az egyik srác lakására és mindketten megerőszakoltak. Életemben nem éreztem olyan fájdalmat mintakkor. Se testileg, se lelkileg. A városból azóta elköltöztünk, szerencsére sulit váltottam.

17l

2018. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt olvasni is rossz volt...sajnálom :(.


Legalább feljelentettétek a mocskokat?

2018. aug. 4. 03:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!