Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-BTK Gólyatáborban mire...

ELTE-BTK Gólyatáborban mire számítsak?

Figyelt kérdés
Oroszos, szlavisztikás leszek, és lány vagyok, milyen a gólyatábor? Mire számíthatok? Akinek van tapasztalata, arra nagyon kíváncsi vagyok!

2018. júl. 21. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ivásra, dugásra és hülye feladatokra, amikkel megszivatnak.
2018. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én törire megyek, de sok jót nem hallottam eddig.

Én is lány vagyok.

2018. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eltoroltek az itatos jatekokat mar 2 eve.... en is szervezo voltam anno tudom mirol beszelek. Csoportfeladatok lesznek foleg, ahol a szaktarsaiddal tudsz majd osszecsiszolodni illetve estenkent vannak kvizek ahol lehet piat nyerni nyilvan ha nem akarsz nem kell jatszanod.


Az hogy sok jot nem hallottarok nem is ertem mit jelent. Mindegy semmi durva dologra ne szamitsatok. Feladatok,rejtvenyek,turak...


Zankan erdemes odafigyelni arra hogy vigyetek magatokkal hosszabbitot mivel a szobakban ez nincs biztositva, illetve ha dohanyoztok akkor vigyetek elegendo dohanyt mivel a kempinget tilos elhagyni.

2018. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért nem szabad elhagynia egy 18-20 éves felnőttnek a kempinget? :D Inni, cigizni szabad, de saját felelősségemre nem tehetem ki a lábam egy közértbe? :DDD (Nem az ELTE-re megyek, és nem provokációnak szánom, csupán érdekel, miért van ez. Semmi ellened irányuló gondolatom nincsen. :) Kíváncsi vagyok, mert lehet, hogy nálunk is lesznek ilyen furcsa szabályok.)
2018. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Mivel van aki nemmult el 18 eves foleg ezert lett meghozva ez a szabaly. Akik kulfoldrol jonnek tanulni altalanossagban 17 evesek es mivel diszkriminaciot nem akarnak foleg ezert. Es a kemping kozeleben egyaltalan nincs dohanybolt, pluszban mivel egesz naposak a programok teljesen felesleges lenne elindulni erte. Tudom hogy nem provokacio, viszont jogosnak tartom, mivela szervezok vallalljak ilyenkor a felelosseget ugymond a “kisebbekert” es senki nem szeretne problemat hogy valaki elteved, vagy netan valami baja lesz a kempingen kivul mivel a szervezoknek kell “elvinni a balhet” a szulokkel szemben(volt mar ra pelda csak ezert mondom.) Igy a legtisztabb a dolog.
2018. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam, és bár baromira negatívan álltam hozzá, nagyon jóra és emlékezetesre sikerült. A hely elég szocreál. Nálunk minden szaknak volt egy örse, és egy örsnek volt egy amolyan testvérörse. Így nemcsak a leendő szaktársaidat ismerhetted meg, hanem másokat is, szóval igazából jó lehetőség van haverokat szerezni. Vannak feladatok, azok lájtik, de jók és nem operálnak alkohollal. :D Amúgy nagyon móka programok voltak, versenyek, érdemes részt venni bennük. Ja és a Rumadait megfogod utálni a tábor végére. Vagy éppen megszeretni, kinek milyen az ízlése.
2018. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én három éve voltam gólya a BTK-n és minden egyes percét imádtam a gólyatáboromnak. Nem voltak sem ivós, sem vetkőzős, sem ilyen jellegű "megalázó" jellegű feladatok. Csapatépítésről és az egyetemi élet megismeréséről szól a tábor. Amellett ugyanis, hogy buli és chill az egész nagyon hasznos tájékoztató előadások is vannak táborban.

Bátran gyertek el, csak azt kell megcsinálnotok, amit szeretnétek és higgyétek el, nagyon jó lesz nosztalgiázni azon a pár zánkai napon a későbbi években. :)

2018. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!