Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeged-Budapest távolság...

Szeged-Budapest távolság (kb.170km) a kollégiumi jelentkezésnél mennyire számít nagynak?

Figyelt kérdés
Ezzel van egyáltalán esélyem vagy a többség még messzebbről érkezik? A szüleim átlagosan keresnek (egyikük alkalmazotr, a másik vállalkozó), nekem az alapszakos diplomám 5-ös lett (azt olvastam, beleszámítják). Nem tudom, nézzek-e még gyorsan albérletet vagy inkább várjak a kolis jelentkezések elbírálásáig. :/
2018. júl. 24. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom alapján nem a távolság a mérvadó, hanem a jövedelem és hogy van-e veletek egy háztartásban élő testvér.
2018. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A testvéremnek már saját jövedelme van régóta, és nemrég költözött ki. :/ Akkor kvázi esélytelen?
2018. júl. 24. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed, de valóban a jövedelem a mérvadó (távolság kevésbé). A helyedben mindenképp olyan kolinál próbálkoznék, ahova könnyű bekerülni - de ez függ hogy milyen karra mész, van-e kari kollégium vagy csak karközi stb.
2018. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
BTK-ra megyek és az Ajtósi volt a célom. Édesanyám 142.000 Ft-ot keres, apukám pedig vállalkozó, szóval neki az éves jövedelmét fogom benyújtani, de ez nem tudom, pontosan mennyi lesz.
2018. júl. 24. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!