Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE tanítóképzősök, ti hogy...

ELTE tanítóképzősök, ti hogy oldjátok meg az étkezést?

Figyelt kérdés
Jövő évtől én is itt fogom kezdeni az iskolát és szeretnék a környéken találni valami olyan kajáldát, ahol olcsón lehet menüt venni és nincsen olyan messze (nagyon messze lakok, nem ismerem Pestet). Ahogy az interneten néztem a legközelebbi ilyen olcsó ebéd lehetőség 20 percnyire van. Ti hogy csináljátok?

2017. aug. 1. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nem oda jártam, de szintén messze volt a koli, így suliba vittem szendvicset, meleg étel meg a koliban ettem. Igazából menüzni eljárni(alsóhangon fél óra, akkor is ha ott van az egyetem mellett) időd se nagyon lesz, mert arra hogy pont ebédidőben legyen lyukasórád kevés az esély.
2017. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi garancia arra, hogy ami most jó kajálda, az még jövőre is az lesz.
2017. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, a jövőévet 2017/18 első félévre értettem szeptembertől.
2017. aug. 7. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!