Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME gólyatáborba megéri elmenni?

BME gólyatáborba megéri elmenni?

Figyelt kérdés
Felvettek a BME-re, közlekedési és járműmérnöki kar. Az érdekelne, hogy megeri-e részt venni rajta, kapok-e bármi pluszt ami később hasznomra válhat?

2018. júl. 26. 22:14
 1/4 anonim válasza:
65%
Gólyatáborba mindig jó elmenni, hogy kapsz e bármi pluszt azt csak te tudhatod. Barátokat és jó hangulatot mindenképp.
2018. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
78%

A gólyatábort kihagyni szinte bűn, itt alapozod meg azt, hogy a következő években milyen baráti társaságod lesz. Illetve az egyetemen szoktak születni életre szóló barátságok is. Szóval nehogy kihagyd.

Persze, hogy ennek semmi köze a közlekedés kategóriához, nem számít :D

2018. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem totál felesleges volt. Csupa olyan emberrel voltam együtt, akik más szakon voltak, közös óráink nem is voltak, így nem nagyon láttam többet őket.


Persze, ha szereted a bulizást, piálást, akkor jó poén, de haszna nem sok van.

2018. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én BME GTK-s vagyok, és nem volt vmi nagy durranás a gólyatábor. Két barátom van onnan, de szereztem még rajtuk kívül is 1-2 barátot az első félév során :)

Ha nem vagy az a bulizós, ivós típus, akkor nem muszáj menned, mert nem maradsz le semmiről szerintem :)

2018. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!