Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun egyetemi rendszerhez...

Neptun egyetemi rendszerhez mikor kapok kódot?

Figyelt kérdés

Felvettek elte tátk-ra és az lenne a kérdésem, amit feljebb már olvashattatok

Köszi előre a segítő választ

Ps. gratulálok minden felvételt nyertnek!



#egyetem ##neptun ##kód
2018. júl. 27. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A kategória nem jó, vagy direkt írtad ide mert népszerű és így gyorsan választ kapsz? :) Egyébként aug közepe-vége fele majd küldik emailben.
2018. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Időben megfogod kapni.

Amúgy sem kell rajta aggódni... nem tudsz vele mit csinálni jelenleg, mielőtt tudnál meg bőven lesz rá időd, hogy átnézd. (10 perc alatt megtanulod kezelni..)

2018. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért tudna mit csinálni, például kollégiumba jelentkezni. de ne aggódj, nem maradsz le semmiről, időben megkapsz mindent. :)
2018. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Véletlenül került ebbe a kategóriába a kérdés (telefonon írtam és nem figyeltem a kategóriát csak írtam a kérdést és én is utána vettem észre.


Pont a kollégiumi jelentkezést miatt aggódom, mert azt írják, hogy jelentkezési határfiő júl 27-aug 5

És hiánypótlás aug 7-aug 15


A hiánypótlás alatt is lehet jelentkezni?


Köszönöm mindenkinek a választ :)

2018. júl. 28. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!