Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmenjek gólyatáborba, ha...

Elmenjek gólyatáborba, ha visszahúzódó típus vagyok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon merek senkihez sem szólni.

Én lennék az egyetlen aki úgy megy oda,hogy senkit sem ismer? És ha nem barátkozok össze senkivel akkor kivel fogom aludni,ha 4ágyasak a szobák?


2018. júl. 27. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire zárkózott vagy akkor felesleges, csak kínszenvedés lenne neked.

Egyébként sem fog semmi hátrány sem érni attól hogy nem mentél, lesznek még sokan mások akik nem mentek.

2018. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges. Semmit nem vesztesz vele.

Én is anno azért mentem el mert, hogy mennyi mindent veszítek ha kihagyom. Elárulom semmit:



Akikkel ott megismerkedtem és piáztunk.. Nah azok 80%-a a félév végén már ott sem volt :D

2018. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
42%
Szerintem menj el, en is rettentő visszahúzódó típus vagyok ismeretlen (neha meg ismeroseim kozott is) társaságban, de elmentem és szerintem életem legjobb döntése volt. Egyáltalán nem bántam meg, mert szinte mindenki úgy ment oda, hogy senkit nem ismer, de ha teheted akkor mindenképp menj el, nem fogod megbanni, mert látni fogod, hogy kik lesznek az osztály meg evfolyamtarsaid és össze is baratkozol velük, nem úgy mesz szeptember 1-jén a suliba, hogy abszolút senkit nem ismersz. Hidd el, sokkal jobb úgy bemenni, hogy már ismered őket, és attól ne félj, hogy egyedül leszel és senki nem fog veled foglalkozni, mert eléggé valószínűtlennek tartom a tapasztalataim alapján. Ha meg nem mesz el, akkor is szembe kell nezned ezzel majd suliba is :D remélem tudtam segíteni, sok sikert és szép estét!😊
2018. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

wat? a kérdező szerintem egyetemi gólyatáborra gondol

2018. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se megyek, nem bírom a tömeget. Zárkózott vagyok.
2018. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem nen az ivással van a bajom,csak akárhova megyek ilyen helyre mindig az van,hogy engem leszarnak és mindenki jól elvan nélkülem ..pedig úgy szeretnék új embereket megismerni.
2018. júl. 27. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne. Hasonló volt a helyzet nálam. Nem itt fogsz megváltozni. Volt még vagy 20-30 ugyanilyen gyerek, mindegyik csak maga társaságát kereste, míg a többiek meg mentek bekúrni.
2018. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén hasonló vagyok mint te.

Annyiban igaz, hogy ismerkedsz csoporttársakkal, de ők ott lesznek az egyetemen is, és valamilyen szemináriumon azért csak elkezdtek beszélgetni.

Én voltam, de rosszul éreztem magam, mert mindenki kerülte a társaságomat, vagy éppen nem akartam magamat rájuk erőltetni. Igaz az egyetemen most sincsenek nagyon barátaim, de akikkel beszélgetek (nem sok ember) két kivétellel nem voltak gólyatáborban.

Ha nem vagy olyan beállítottságú, akkor is életreszóló élmény lesz, csak nem annyira pozitív.

2018. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, melyik egyetemre fogsz járni szeptembertől?
2018. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Én is ilyen voltam, elmentem, mert végre az egyetemen tiszta lappal kezdtem és nem akartam egy láthatatlan nyomorék maradni, aki addig voltam kb egész életemben emiatt..


Nem bántam meg. Azóta totál más lettem, de ehhez ki kellett lépnem nem egyszer a komfortzónából. Ha neked jó így, amilyen vagy, ne menj. De magadat vágod pofán vele és nem kell csodálkozni, ha később is csak lézengeni fogsz egyedül. Nem azért, mert az ember gólyatáborban szerezhet csak barátokat, sokkal inkább azért, mert akinek ez is túl sok és márpedig ő nem tud barátkozni, annak később kevesebb segítsége lesz ebben és méginkább nem lesz hajlandó nyitni. A gt kibillent, ha akarod, ha nem, mert napokat nem élhetsz emberekkel anélkül, hogy ne legyen belőle pár jó ismeretség legalább. Ellenben a többi programon le fogják szarni a passzivitást, mert nem erőszak a disznótor, legfeljebb nem jössz /nem is hívnak.

2018. júl. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!