Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó típus vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó típus vagyok és szeretnék ezen változtatni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tartom magam valami helyes srácnak, olyan átlagosak közül is inkább közép/alsó kategóriás. Ez lenne itt a gond, ezért nem merek annyira megnyílni és ismerkedni sem, nehogy esetleg visszaszóljanak, hogy "hogy nézel már ki" stb... Erre van valami megoldás? 17 éves vagyok és már nagyon szeretnék egy párkapcsolatot.
2017. dec. 15. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig gondolj arra,hogy bármi megtörténhet.Egy próbát mindig megér,mit veszíthetsz vele? Semmit..
2017. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jogos, csak annyi gondom van, hogy nem tudom, hogy leszólítani a lányokat. Odamegyek és nem tudok miről beszélni. Olyan vagyok mint az Agymenőkből Rajesh, hogy csak akkor tudok a nőkkel beszélni ha előtte iszom egy sört.
2017. dec. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!