Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte-PPK-pszichológia szak....

Elte-PPK-pszichológia szak. Menjek a gólyatáborba vagy inkább hagyjam ki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 05:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitott vagy, könnyen barátkozol, akkor igen.
2018. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly voltam és nem bántam meg. Jópofa feladatok voltak, egyetlen ivós feladat se volt, csak este csapatépítésen lehetett inni (de nem volt kötelező) és a buli alatt.

Szerintem megéri, rengeteg embert megismerhetsz és nem teljesen elveszve kezded majd az egyetemet:)

2018. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem érdemes kihagyni a gólyatábort. Semmi sem kötelező, sem az ivás, sem a feladatok végzése. Ellenben barátok, ismerősök szerzésére tényleg tök jó lehetőség és vannak olyan programok is, amik úgymond tájékoztató jellegűek, már csak emiatt sem érdemes kihagyni.
2018. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is most kezdem az ELTE PPK pszichológiát :) szerintem gyere gólyatáborba. Én már tavaly voltam egy másik egyetem gólyatáborában és megérte elmenni, mert egy csomó infót elmondtak az instruktoraink, amiket máshogy nem tudtunk volna meg és mivel egy csomó embert megismertünk, így nem teljesen idegenen mentünk egyetemre szeptemberben.
2018. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!