Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz bent maradni egyetemen?

Nehéz bent maradni egyetemen?

Figyelt kérdés
400 feletti pontom lett, mindig szorgalmasan tanultam, de kicsit félek, hogy menni fog-e :) Tudom, hogy teljesen más mint a középsuli, de szerintetek, ha renszeresen tanul az ember akkor nem lesz bukás? (ELTE)

2018. júl. 30. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy mit tanulsz. Mondjuk az ELTE alapból egy jó egyetem, de gondolom ott is nagyban függ, hogy mit tanulsz.
2018. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Be vagy szarva az ELTE-től? LOL.


Akkor mit csinálnál, ha medikus lennél?

2018. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Pontszámod irreleváns. Az csak a felvételihez kell, innentől fogva semmit se határoz meg. Ha az ember tanul, akkor bentmarad. Ha nem tanul, nem marad bent. Ez rajtad múlik.
2018. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha szereted a szakot, és hajlandó vagy nem 2 órával vizsga előtt elkezdeni tanulni, akkor nem lesz semmi gond.
2018. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha tanulsz nem nehéz
2018. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!