Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A munkaügyi központ berak...

A munkaügyi központ berak engem egy másik tanfolyamra ha bemegyek és elmondom nekik hogy semmi munkahelyre nem vesznek fel?

Figyelt kérdés
Mert hónapokkal ezelőtt voltam náluk tanfolyamon el is végeztem de azóta se vettek fel sehova dolgozni. Meg a szar gyarakba se elutasítanak. Ha bemegyek es kérem őket hagy menjek másik tanfolyamra akkor mi lesz??

2018. júl. 30. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvégezted?


Pályázhatsz tudtommal másik tanfolyamra, de azokat részesítik előnyben, akik még nem végeztek semmilyen tanfolyamot.

2018. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fel evnek el kell telnie hogy jelentkezhessek es meg utanna is hátrányban leszek másokkal szemben. De ha megkernem őket hogy velem legyenek elnézőbbek es megkernem engem mindenképp vegyenek fel akkor mi tortenne?? Kiröhögnek??
2018. júl. 30. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

A munkaügyi központban arra törekszenek, hogy minél több embernek megadják a lehetőséget a tanfolyamokra, nem pedig

arra hogy egy emberrel elvégeztessenek hármat. Lehet, hogy ők jobb eredménnyel végzik a tanfolyamot, vagy tudnak mellé egy nyelvet, amivel növelik az elhelyezkedési esélyeiket.

Neked is ezt javaslom. Ha még gyári munkára se vesznek fel, akkor nem biztos, hogy az elvégzett tanfolyammal volt a baj.

2018. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!