Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lehet egy egyetemi gólyatáb...

Mi lehet egy egyetemi gólyatáborban, amit nem lenne érdemes kihagyni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2018. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A gólyatábor árát másra fordítani.
2018. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Én anno részt vettem a miénkben, nekem nagy élmény volt, megismertem azokat az embereket, akikkel később végigtoltam az egyetemet, van közülük olyan, akivel a mai napig jó barátságban vagyunk.
2018. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Valami előzetes ismerkedés. Egyébként diszko, mértéktelen alkohol, szex. Néha akadnak tényleg jó feladatok is egyébként.
2018. júl. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

A mostani korszakban már nem tudom, de jó kis ceremóniák lehetnek, felfokozott hangulat, csapatnak szurkolás, stb.

Régen sokminden belefért, koszosak lettek az emberek, meg meztelenek időnként. Mára (pontosabban, 2015-re egy csapásra) sok helyen kiirtották ezeket, és maradtak a móricka szintű dolgok. Jó lenne tudni, neked mi számít kihagyhatatlannak, mert elég sokfélék az emberek, valakit egy fikarcnyit sem hoz lázba, ha picit túlfűtött táborba megy, inkább megy a barátnőjével wellnessezni, vagy egyszerűen értékesebbnek érzi ennél az idejét, mert már cége van, stb.

2018. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!