Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes menni gólyatáborba?...

Érdemes menni gólyatáborba? Senkit sem ismerek és nem tudom hogy érezném magam. Ti hogy éreztétek magatokat a gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Félek hogy egyedül maradnék és nem találnék senkit akivel lehetek. Viszont mindenki azt mondta, hogy nem szabad kihagyni a gólyatábort és ott jobb ismerkedni. Mit gondoltok menjek?

2016. aug. 9. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbben egyedül mennek, az egész gólyatábor egy jó csapatépítő. Gondolom nagyjából mindenhol vannak csapatok, nálunk voltak, ott is könnyű a haverkodás de ott vannak a szobatársak is, ha nem akarsz akkor is megismerkedsz velük :)


A legjobb élményeim közé tartozik életemben, szerintem kár kihagyni.

2016. aug. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kar lenne kihagyni. En is megyek es en sem ismerek senkit ,annak ellenere,hogy a szakon tobben ismerik egymast.
2016. aug. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 viki_sunshine válasza:
jaj én annyira imádtam! ne viccelj már, a mai világban már könnyen megy az ismerkedés
2016. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt általában két tábor van. Aki ajánlja, mert jó élménye maradt meg róla, és aki teljesen ellen van, mert egy fizetett azért, hogy aztán ne érezze jól magát. Vannak pro és kontra érvek, nagyon sok függ tőled és magától az eseménytől is. Barátkozás szempontjából szerintem mindenképp megéri, bár aki nyitott, kedves, nem hiszem, hogy ne találna haverokat már az első héten gólyatábor nélkül is. Szerintem ha egyébként szeretsz bulizni, megéri elmenni :)
2016. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem végül :) szeretek bulizni meg barátkozni is szóval úgy döntöttem,hogy menni fogok.Aztan majd valakivel csak össze barátkozok.Szeretném inkább mar az elején kialakítani a kapcsolatokat,hogy majd ne úgy menjek be az egyetemre hogy senkit sem ismerek.
2016. aug. 9. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
az elején úgyis arról szól az egész, hogy csapatépítés és ismerkedés lesz, szóval, akkor se maradsz egyedül, ha szeretnél :)
2016. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Életem legnagyobb élménye volt :D
2016. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!