Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a pénzért...

Mi a véleményetek a pénzért árult nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi a lebukás esélye? Megéri-e kockáztatni? Esetleg van-e valaki aki így jutott hozzá? Meghallgatnám a történetét.
2010. jún. 19. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a papir a lényeg, hanem hogy meg tudsz -e szólalni...


És nagyon könnyen le lehet bukni, ha olyan helyzetbe kerülsz h külföldivel kell dumálni és 1 szót se tudsz kinyögni..


Vagy mihez kell amugy? :D

2010. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem már nem tudsz hozzájutni, szirogó ellenőrzések vannak


Nem igaz h nem tudsz megszerezni egy nyelvvizsgát...sztem az ilyen módszer gáz..és le is buksz, börtön..ennyi

2010. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy valahová be akarod azonnal lebuksz,mert központi nyilvántartás van.

és okirathamisítás, tehát büntetőeljárást von maga után.

2010. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet szerezni, sőt az is előfordulhat, hogy csak a papír bemutatása miatt nem buksz le, mert beviszed egy állásinterjúra, és meg sem nézik. Viszont színvonalas helyen az állásinterjú része a célnyelven történő kommunikáció, ha az állás betöltéséhez szükséges a nyelvtudás. Tehát lehet neked papírod, ha nem tudsz megszólalni. Olyanról is hallottam már, hogy előre jelentkezni kellet állásra (eleve idegen nyelven meghírdetett állás volt), és úgy volt, hogy telefonon kiértesítik a jelentkezőket az állásinterjú időpontjáról. Néhány nap múlva hívás érkezik, és a célnyelven elkezdenek beszélni veled. Ha nem tudsz reagálni, nem is folytatják. Az is előfordul, ha több nyelv szükséges, hogy beszélgetés közben az egyik mondatot még pl németül, a következőt már angolul hallod, és csak akkor hívnak be meghallgatásra, ha mindkettőre tudsz reagálni.


Próbálkozni tehát lehet, de pénzkidobás.

2010. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Csak érdekelt, de tudok angolul, csak most diplomáztam és sos kellene a papír h megkaphassam. De akkor maradok a törvényes úton. :D
2010. jún. 20. 02:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, de van hivatalos is, bemész és levizsgázol egy előre beavatott korrupt tanárnál.. csak elég húzós az ára.
2010. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!