Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME VIK gólyatábor, mire...

BME VIK gólyatábor, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Szeretek iszogatni meg bulizni, zárkózottabb emberekkel is jól kijövök mert én is az vagyok valamilyen szinten.


Kíváncsi lennék, hogy mi az amire számítsak, akik voltak hogyan élték meg?



2018. júl. 31. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Első pár nap ne számíts piára, de ismerkedni jó hely.
2018. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
52%
Nem sok jót hallottam róla. Korábban sok volt szivatás, de nem a vicces, hanem inkább a megalázó kategóriából, volt elvileg valami zuhanyzási időlimit is, na meg az alkoholtilalom. Nem tudom, mostanra változott-e valami...
2018. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Amiket írtál, azok közül a zárkozott emberekkel való jó kijövést gyakorolhatod a GT-ben.

Iszogatni nem lehet, ebből kifolyólag se bulizni.

Se pia se szex.

Különben szerintem nem is érdemes elmenni, semmit nem vesztesz, ha nem mész. De ha van sok pénzed, meg ha akarsz menjél, mondjuk én nem javasolom.

2018. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!